Roztahování ucha

Čvn 07

Roztahování ucha

Roztahování ucha

Rrotahování ucha pomocí piercingů, které se někdy označuje také jako roztahovák, je proces pomalého rozšíření dírky v uchu. To se nejčastěji děje na ušním lalůčku, ale není také výjimečné mít pro piercing také protažené přepážky, jazyk, rty, bradavku a genitální partie.

Kompletní návod jak roztahovat dírku v uchu => ROZTAHOVÁNÍ DÍRKY V UCHU 1.DÍL

Jak je již uvedeno tak nejdůležitější je pomalé roztahování, tím zajistíte uchu poměrně bezbolestným způsobem dosáhnout velikost dírky v uchu jako si přejete. Pro tělo to není uplně lehké, jelikož je to stále poměrně těžký zásah do těla. Dírky v uchu se až do 6 mm obvykle zmenší na velikost, která nebude vidět, ačkoli to velmi závisí na jednotlivci. Rychlost, se kterou se díkra v uchu roztahuje, je také důležitým faktorem toho, jak dlouho, nebo dokonce, jestli vůbec se dírka může uplně zacelit do původní velikosti. Proto důraznáně doporučujeme zvážit postup před roztahováním ucha

Jak rychle můžete roztáhnout ucho závisí na jednotlivci. Nejdůležitější věcí je poslouchat vaše tělo. Nechte vaše uši ať se plně uzdraví a něměnte roztahováky do ucha mezi roztahovnýmí průměry příliš rychle. Příliš rychlé přechody vedou k tvorbě jizev v uchu, což může vést k roztrhnutí ucha a pak bude roztahování mnohem obtížnější a nepříjemné pro ucho. Pokud se vám to stane, tak šance že se ucho někdy znovu zacelí se rapidně zmenšuje.

Doporučujeme čekat nejméně několik týdnů mezi výměnamy průměrů u roztahováku.

Hodně štestí při roztahování

Vložte komentář