Problémy které mohou nastat při roztahování ucha

Čvn 17

Problémy které mohou nastat při roztahování ucha

Infekce ucha
Pokud budete roztahovat ucho pomalu a podle osvědčených postupů, neměli bz jste mít žádné problémy. Pokud z jakéhokoli důvodu se váše ucho infikuje, (nateklé, bolestivé, krvácí nebo natrhlé) použití slanné vody je první věc, kterou byste měli udělat. celou plochu kolem piercingu jemně očistěte. Všechny piercingi, plugy a tunely vyndejte a řádně vyčistěte ucho a poté znovu omyjte ve slané vodě a to takto: Rozpusťte lžičku soli v šálku vroucí vody, počkejte až voda vychladne a použijte roztok na vyčištění okolí piercingu. Doporučujeme dát tento roztok do misky na vajička která je idealní na namáčení celého ušního lalůčku v roztoku.

Buďte opatrní jak budete váš piercing vracet zpět na místo. Podkud jste zrovna ve fázi roztahování ucha bude lepší když dáte vašemu uchu pauzu a budete nosit nějaký antibakterialní plug do ucha nebo tunel aby se vám ucho pořádně uzdravilo a bylo readz na další roztahování. Pamatujte že jakmile začnete krvácet musíte okamžitě jednat jinak si můžete ucho pěkně infikovat. Také ocelové tunely do ucha z chirurgické oceli jsou bezpečné na použití po infekci, je však nutné je sterilizovat ve vroucí vodě. Cokoli si vyberete, ujistěte se, že je čisté a sterilní. Nepokoušejte se několik dní pokračovat v roztahování. Pokud do několika dnů otok nebo bolest nezmizí, jděte a navštivte svého lékaře.
Materiály
Všichni lidé reagují odlišně na různé materiály, takže je důležité věnovat pozornost tomu, co vaše tělo říká. Pokud se piercing necítí dobře nebo ucho stále bolí během roztahování, vyndejte roztahovák ven a vyzkoušejte jiný materiál.

Máte spoustu otázek o tom, které materialy jsou vhodné pro roztahování a pro čerstvé dírky, a pokud jde o nás, neexistuje konečná odpověď. Znám lidi, kteří si roztáhli uši všemi druhy materiálů (akryl, dřevo, roh atd.) Bez problémů. Také znám lidi, kteří mají problémy při použití chirurgické oceli 316L . Vím, že někteří lidé mohou špatně reagovat na dřevo.

Zdá se, že každý člověk se liší a každé ucho reaguje jinak na různé materialy. Pokud ještě nejste zkušeňí tak začněte ocelí která býva asi nejmín problematická. A posléze můžete začít experimentovat s jinýmy materialy jako jsou dřevěné plugy do ucha a podobně. Při prvním znaku jakéhokoli podráždění odstraňte piercing a nahraďte je jiným materiálem.

Jak už jsem zmínil tak samozřejmě, nejbezpečnějším materiálem pro roztahování je 316L chirurgická ocel. Takže chirurgická ocel by byla nejkonzervativnějším přístupem. Mějte však na mysli, že lidé si už několik tisíc let roztahují uši … předtím, než byla vyrobena jakákoli ocel 🙂

 

Vložte komentář