Piercing do bradavky

Čvc 13

Piercing do bradavky

Piercing do bradavky

Existuje mnoho míst na vašem těle, které mohou být propíchnuty a mnoho důvodů aby jste  zvážili piercing tohoto místa. To, co potřebujete vědět před  tím než se ozdobíte piercingem, je jaký typ piercingu hledáte a velikost pro umístění piercingu, který hledáte. Různý piercing má jiný význam pro jednotlivá místa.

Z historie

Historie propíchnutých bradavek se odehrává u domorodých Američanů, kteří tím ukazovali svou sílu. Tento piercing se dostal zpět na scénu v osmnáctém století s viktoriánským obdobím. Tento trend ukázal, že láká i muže a ukazuje, že se pohybují proti zvyklostem společnosti. To bylo nesmírně smyslné a vzrušující v době, kdy se ženy snažily chopit své síly. Tento piercing dával ženám pocit síly v době, kdy byli považováni za podřadné před muži a byli brány jako druhořadé.

Důvod

Jedním z důvodů, proč se piercing do bradavky aplikuje je zvýšeného vzrušení a pocitu po tom, co se piercing nachází v oblasti bradavek. Piercingy jsou smyslné a lehké tření kroužku nebo tyče na oblečení může vyvolat pocit vzrušení, který je příjemný a pro někoho dokonce velmi vzrušující. Tetno piercing je oblíbený pro muže i ženy. Piercing bradavky je výrazem smyslností. Mnoho lidí, kteří mají tyto piercing chtějí, aby byl viděn, a způsobuje vzrušení u ostatních. Jsou velmi povzbuzující a považují se za velmi sexy piercing.

Druhy piercingu do bradavky

piercing může být propíchnut různými způsoby, ale obvykle horizontálně a někdy i vertikálně. Používají se kroužky, čínky, podkovy v různých barvách a materialů. Některé kroužky do bradavky obepínají bradavku a mají sklon k malému zakrytí celé bradavky. kroužky jsou pro tuto oblast skvělé, ale mohou být nebezpečné s určitým druhem oblečením, takže někdy může být piercing do bradavky spíše pro dekorativní použití než každodenní nošení. Tyčinky jsou velmi snadné nosit na denní bázi a mají lepší uzávěry kuliček, které vydrží těžké cvičení a fyzický kontakt. Velikost dírky je obvykle 1,2mm nebo 1,6mm.

Jak pečovat o piercing v bradavce

Hojivý proces po propíchnutí bradavek trvá přibližně 6-10 týdnů. Bradavky by měly být umývána mýdlem hubkou namočenou do solného roztoku, a vždy se ujistit že je okolí piercingu čisté. Ujistěte se, že se vyhnete namáhavému cvičení a plavání v moři nebo na jezeře během hojení, jinak by mohlo dojít k infekci a způsobit problémy. Nezapomeňte také že pokud je piercing vytažen může se dírka rychle uzavřít. Postarejte se o propíchnutí a ujistěte se, že se bude léčit správně.

Piercing bradavky může být skvělý doplněk. Je to piercing, který lze nosit diskrétně. Umístění tohoto piercingu může zvýšit a zvýšit úroveň vzrušení a poskytnout úžasné pocity. Tento piercing může vytvořit pozitivní změnu ve vašem životě 🙂

Pokud hledáte zajímavý piercing do bradavky, podívejte se na nabídku eshopu www.piercing-factory.cz kde najdete vše co potřebujete.

Vložte komentář