Můj crazy piercing

Říj 07

Můj crazy piercing

Pro CRAZY PIERCING: Petra Kokešová

Už od mala jsem obdivovala lidi, kteří byli celý potetovaní nebo měli piercingy kam se člověk podíval.Ovšem mé nadšení z mých kamarádů nikdo nepodporoval, a tak jsem si řekla, že budu za ´´rebela´´ a propíchnu si druhou dírku v uchu. Řekla jsem si, že když to zvládla i moje sestra, tak to přece musímzvládnout i já …
Jednou odpoledne jsem byla doma sama, a jak jsem se rozhodla, tak jsem učinila. Noovšem co jsem u toho vyváděla za komedii, to bylo něco nepředstavitelného =D . Seděla jsem před zrcadlem, se zavíracím špendlíkem v ruce, oči zavřené a snažila jsem se mojí ruku donutit, aby uchopropíchla. Když jsem si už myslela, že bych mohla byt tak v polovině ucha, otevřela jsem oči a zjistila,že mi jenom přejely prsty na jehle. Byla jsem na sebe neuvěřitelně naštvaná a už skoro rozhodnutá,že to vzdám, ale nakonec jsem si stanovila ještě jeden pokus. A povedlo se ! A jakou sem měla neuvěřitelnou radost . Po téhle zkušenosti jsem si dál píchala ucho sama a i kamarádkám. Nakonec mám v uchších celkem 7 dírek . Na základní škole mě všichni odsuzovali, co to jsem za divného člověka, ale mě se to líbilo.
Když jsem konečně ukončila základku a šla jsem na střední. To byl pro měráj. Skoro všichni roztáhlé uši, piercingy kam se člověk podíval .. Jelikož se mi tunely do ucha moc líbí, rozhodla jsem si ucho také roztáhnout, ale byla jsem strašně nedočkavá a tak jsem se dopracovala za jeden víkend k 6ti mm. Samozřejmě že moje ucho nesouhlasilo, ale to by bylo fuk. Po nějaké době se ucho zpravilo a já pokračovala dál. Nakonec jsem skončila s roztahovákem na rovných 10 mm .
Když už sem měla nespočet dírek v uchu, roztáhlé ucho, pořád mi to nestačilo. Už dlouho jsem si říkala, že půjdu na piercing do jazyku, ale pořád ve mně byl jakýsi strach co mi to nedovolil. Na stejné úrovni byla i moje nejlepší kamarádka, a tak jsme si ze srandy řekly, že pojedeme na piercing do jazyka. Našly jsem si obchůdek, domluvily se na dni, ale já to pořád brala jako srandu a najednou jsme seděly ve vlaku a jely do Prahy. Už se mě zmocňovala nervozita a strach. Když jsme dorazily do kmenného obchůdku, řekla jsem si, kam jsme to zase vlezly.. Upřímně vypadalo to hrozně, vůbec se mi dovnitř nechtělo, ale kamarádka mě donutila, prý když jsme sem jely takovou dálku, tak to nezahodíme. A jsem opravdu ráda, že mě tam dotáhla. Když jsme vešly dovnitř přivítal nás takový milý chlapík s otázkou co si přejeme. Horko těžko jsme ze sebe vykoktaly, že chceme pierc do jazyka a když viděl jak se bojíme, začal nás utěšovat, že to vůbec nebolí a že jsme si vybraly dobře.

Když padla otázka, která chce jít první, kamarádka do mě jen strčila a já tedy šla. ´´Bobky´´ jsem měla příšerný a když jsem viděla ty kleště, zvedl se mi žaludek, ale když jsem byla na tom křesle, vydržela jsem to. Raději jsem zavřela oči, a pak jsem jen ucítila malé píchnutí a když jsem otevřela oči, už vše bylo hotové. Byla jsem neskutečně ráda. Když jsem se pak koukala na kamarádku,co jsem všechno přežila, nemohla jsem pochopit, proč jsem ta vyváděla 😀 .
Hned jak jsme vypadly z obchůdku zamířily jsme do KFC pro pořádně studenou colu (prý to pomáhá 😀 ) Jazyk jako velryba jsem měla asi 10 dní, ale to mi vůbec nevadilo . Říká se, že první piercing není poslední a já s tím souhlasím, teď se chystám na industriál a v nejbližší době na implantát ke klíční kosti .

Doporučuji nakupovat piercing na www.crazy-piercing.cz

Vložte komentář