Jak se starat o dřevěné plugy do ucha

Říj 20

Jak se starat o dřevěné plugy do ucha

Dřevěné plugy do ucha

Organické plugy do ucha, včetně dřevěných tunelů mohou být nádherným doplňkem vašeho ucha! Bez správné péče by se však vaše krásné dřevěné plugy mohly stát vyschlé, křehké nebo popraskané. Tomuto chceme všichni předejít! Nechte si své organické plugy na hodně dlouho ať nemusíte shánět nové. Stačí dodržovat tří jednoduché kroky a následnou péči o dřevěné plugy do ucha.

Vyvarujte se vody za každou cenu.

Ať už je to oceán, jezero, jakuzzi, bazén, vana nebo dokonce sprcha, nezapomeňte si nejdříve vydělat své dřevěné plugy nebo tunely do ucha ven z ucha!

Pokud často zapomínáte, může být možná lepší používat vodotěsných šperků pro každodenní nošení a nosit své dřevěné plugy a jiné dřevěné šperky pouze na zvláštní události.

Důvodem, proč se vyhnout vodě, je to, že dřevo působí jako houba a absorbuje ji. To způsobuje roztáhnutí vnitřních vlaken pak když dřevěný plug vysychá, tato voda se vypaří. Když se tato voda odpaří, bude to mít za následek prasknutí a vysušení vašeho plugu do ucha.

Ošetřete dřevěné plugy alespoň jednou týdně.

Alespoň jednou týdně byste měli otírat své odumřelé buňky z vašich dřevěných plugů a dalších dřevěných tělových šperků. Je to tak snadný proces, který velmi vašemu plugu pomůžete!

Začněte tím, že vezmete čistou papírovou utěrku.

Nastavte okraj nebo vzpřímený plug (část, která se skutečně dotýká vašich ušních lalůček) proti papíru a otočte plug do ucha tak, aby se třela proti papírovému utěrce.

Při tom se odumřelé kožní buňky pomalu začínají dostávat na papírový ubrousek. To může trvat několik minut, než se zcela vyčistí, ale důvěřujte tomuto procesu! Funguje to. Není třeba používat žádnou vodu (už jsme se o tom zmínili?) Ani žádné čisticí prostředky 🙂

Naolejujte dřevěné plugy alespoň jednou za měsíc.

Použití 100% jojobového oleje, vitamínového oleje nebo dokonce emu oleje a čisté papírové utěrky použijte na utření vašeho plugu. Měli by jste je jen lehce otírat, jako byste je leštili. Nikdy nepoužívejte olej přímo do plugu. Aplikujte na papírovou utěrku, abyste zabránili tomu, abyste si zatížili plug přímo olejem. Bude se to vstřebávat pomaleji tak, aby se dostala hlouběji do malých prasklin a pórů dřevěného plugu a pomohla vlhkému plugu do ucha.

Tento olej je také skvělý k tomu aby se aplikoval na vaše uši, aby nedošlo k vyschnutí! Jemná masáž s trochou oleje může dělat zázraky. Vždy utírejte papírovým utěrkem 🙂

Jak snadné to bylo!

Vložte komentář