Falešný piercing neboli Fake piercing

Čvn 07

Falešný piercing neboli Fake piercing

Doba, kdy byl piercing něco neobvyklého je už dávno pryč a dnes už je piercing či tetování považováno za ozdobu, která je součástí životního stylu kohokoliv z nás. Přestože je aplikace piercingu často velmi rychlá a takřka bezbolestná, přeci jen existuje množství lidí, kteří nechtějí standardní piercing ale pouze falešný.

Důvodů k tomu, aby si člověk vybral raději falešný (fake) piercing je velké množství. Jedním z častých důvodů je to, že je váš věk příliš nízký na to, abyste si o piercingu mohli rozhodnout sami a k propichnutí v salonu vám vaši rodiče povolení nedají. Můžete to tak vyřešit například tím, že jako piercing do nosu využijete imitaci kroužku anebo použijete víceřadý kroužek. U obou těchto variant není vůbec propíchnutí kůže potřeba, protože imitace kroužku funguje bez uzavíracího segmentu – kroužek se pouze nasazuje.

Falešné roztahováky jsou další častou využívanou náhražkou klasických roztahováků. Jejich výhoda spočívá v tom, že nemusíte díru v uchu nijak roztahovat, stačí vám jen velikost z klasického propíchnutí.Falešné roztahováky totiž drží v uchu na úzké tyčince, kterou spojíte jednotlivé díly dohromady. Na první pohled je tak tento roztahovák k nerozeznání od klasického.Mezi velmi oblíbenou ozdobu patří také fake piercing do jazyka. I u tohoto typu existuje alternativní varianta, kdy nemusí dojít k propíchnutí jazyka. Falešný piercing do jazyka funguje díky principu přísavky, ovšem není úplně trvalý a v některých situacích je potřeba ho sundat.

Ti, kteří se bojí bolesti nebo si nemohou nechat udělat klasický piercing mohou určitě některé z typů falešných piercingů vyzkoušet. Ne ve všech případech ovšem existují alternativy a nabídka falešný piercingů je přeci jen menší, než v případě těch klasických. Je to však určitě dobrý způsob toho, jak si vyzkoušet, jestli vám bude piercing slušet.

Vložte komentář