Druhy piercingu do nosu

Srp 06

Druhy piercingu do nosu

Piercing do nosu může být vzrušující nové dobrodružství ve vašem vzhledu. Pokud jste se rozhodli, kam si piercing necháte udělat, musíte také zjistit, jaký druh piercingu do nosu chcete. Takže pojďme se podívat na některé rozdíly v možnostech pro vaše nosní šperky.

Kroužek do nosu – kroužky do nosu jsou skvělou volbou pro oblast nosu. Ať už vyberete nosní dírku nebo septum, piercing vypadá vždy skvěle, tento piercing může být také skrytý v profesionálním prostředí. Velmi oblíbené jsou kroužky s kuličkou. V tomto místě se používají také kroužky bez uzavření, kde je tyčka zdvižena tak, aby umožnila jednoduché vkládání a vyjímání do nosní dírky. Ty mohou mít průměr i 18 nebo 20 mm.

krouzek-zlaty-s-kulickou

Zahnutý piercing do nosu – zahnutý piercing je běžným piercingem pro nosní dírku. Jeden konec je kruhovitě zahnutý a druhý konec se pohodlně připevní k pokožce. Nošení tohoto piercingu je velmi pohodlné a je považován za jeden z nejlepších piercingů pro nosní dírku. Je také jedním z bezpečnějších, pokud jde o případné vypadnutí z místa piercingu. Tyto piercingy se mohou ohýbat podle vlastních požadavků nosní dírky. Obvykle mají průměr 18 průměrů.

piercing-do-nosu-stribrny-zahnuty

Nosní tyčinka – Labretový piercing do nosu je také možností pro piercing nosní dírky. Na jedné straně jsou ploché a na povrchu s kamínkem nebo jiným šperkem. Mohou být někdy obtížné vložit, protože jsou nasazovány ze zadní strany. Vzhledem k jejich plochému disku jsou skvělou volbou, pokud máte na jedné straně nosu více piercingů.

piercing-do-nosu-bily-kaminek

Nasazovací piercing do nosu – Tento piercing má malou kuličku na jedné straně a o něco větší konec s kaminkem nebo jiným motivem. To se může hodit pro piercing který chcete mít možnost rychle vyměnit, ale je dostatečně velký na zadní straně, aby zůstal vloženv dírce a nevypadl. tento piercing bude vyčnívat dále z nosu. Tento piercing by měl používán pouze pro vyléčené piercingy a nikoliv pro počáteční piercing. Jsou velmi snadné na ztracení ale zato lehké pro snadnou výměnu této ozdoby.

piercing-do-nosu-hvezdicka

Jakmile si vyberete svůj styl nosních piercingů, pak budete muset vybrat také její dekoraci, která vyhovuje vaší osobnosti. Někteří půjdou s drahými kameny, zlatý piercing do nosu, zatímco jiní půjdou s kovovým tvarem na jeho konci. Některé z těchto výběrových šperků přicházejí s možností různých nápisů a také možnosti s vašimi iniciály. Existuje spousta způsobů, jak přizpůsobit své šperky a váš vzhled. Nejtěžší část bude výbrat ten správný,  ale naštěstí si v dnešní době můžete vybrat ze široké škály piercingu. Piercing do nosu se pohybuje v ceně okolo 100kč.

Můžete si vybrat z našeho výběru piercingu do nosu zde https://www.piercing-factory.cz/cs/177-piercing-do-nosu

Vložte komentář