Piercing do nosu

Dub 18

Piercing do nosu

Piercing nosu

Druhý nejoblíbenější druh piercingu na světě, hned po piercingu uší. Piercing do nosu je po dlouhá staletí přítomný v indické a africké kultuře. V posledních dvou desetiletích se piercing nosu stal velmi oblíbenou formou zdobení těla i v USA a Evropě. Existuje celá řada originálních nosovek – piercingu do nosu. I tyto šperky se vyrábějí z různých materiálů, v různých tvarech a barvách. Vše záleží pouze na Vašem stylu a vkusu.

Na co se zeptat piercera před propíchnutím

Zeptejte se, jaké produkty používá a jaké nosovky je vhodné použít např. když si budete chtít šperk vyměnit. Dále je důležité vědět vše o tom, jak se starat o hojení nosu – Zjistěte si, zda Vám piercer doporučí nějaké speciální mýdlo apod. Ujistěte se, že nemáte alergie na složky některých kovů.

Zeptejte se, jak se vybraný šperk pro piercing nosu funguje, nebo jak je zavádí dovnitř a ven z nosu – Někteří lidé si nechají propíchnou nos a po uplynutí určité doby si chtějí šperk vyměnit a bohužel neví jak na to. Váš piercer by Vám měl být schopen  vše vysvětlit a ukázat.

Zeptejte se na vše, pokud máte nějaké zdravotními obavy. Pokud se obáváte, nachlazení, alergie apod.

Neměňte svůj šperk pro piercing nosu příliš brzy!

 

Nosu trvá i tři měsíce nebo déle, aby se plně uzdravil. Někteří lidé zjistí, že pokud budou chtít dát ven šperk dříve, dírka se zavře se a nemohou se dostat zpět a tak ztratí piercing úplně. Pokud se budeme snažit změnit nosovku příliš brzy, tak se může ranka znovu poškodit a celý proces hojení začne znovu! Máte-li nějaký problém s Vaší nosovkou a opravdu ji musíte změnit, je lepší navštívit Vašeho piercera.

Vložte komentář